EminHesap Lite Ücretsiz Online Cari Takip Programı

Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. 

Program Özellikleri


Program Görselleri


Web Program Görselleri

Mobil Program Görselleri

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Sizlerden sık gelen soruları genel itibari ile 12 ana başlıkta toparladık.
Yanıtını bulamadığınız sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 1. 1
  Şifremi unuttum nasıl değiştirebilirim?

  Sistemde kayıtlı olduğunuz mail adresinden bilgi@eminhesap.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Mailiniz ulaştığında destek ekibimiz size yardımcı olacaklardır.

 2. 2
  Program neden ücretsiz?

  EminHesap Lite Cari Takip Programı arayüzü görmeniz ve değerlendirmeniz açısından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 3. 3
  Ücretsiz programda bilgilerim silinir mi?

  Program online olduğundan donanımsal bir sorunla karşılaştığınızda herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız. Böylece yeni cihazınızda kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kalmış olduğunuz yerden devam edebilirsiniz.

 4. 4
  Programda işlem/kayıt sınırı var mı?

  Hayır, herhangi bir işlem/kayıt sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar Cari Hesap ekleyebilir ve işlem yapabilirsiniz.

 5. 5
  Programda hangi modüller yer almaktadır?

  EminHesap Lite Cari Takip programında Cari Takibi, Kasa ve Banka Takibi yer almaktadır. Ayrıca işlemlerinizle ilgili detaylı rapor alabilir ve PDF halinde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

 6. 6
  Teknik destek hizmetiniz nasıl?

  Yaşadığınız bir problem ya da yazılımla ilgili sorularınız olduğunda bizlere bilgi@eminhesap.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz mailinize kısa sürede yanıt vererek ya da sizlere ulaşarak yardımcı olmaktalar. Firmanız için yapacağınız her işlemin önemini bilerek, memnuniyetin ön planda olduğu bir anlayışla destek hizmeti vermekteyiz.

 7. 7
  Teknik destek hizmeti ücretli mi?

  EminHesap Lite Cari Takip Programı için teknik destek hizmeti ücretlidir. Yaşadığınız sorunların durumuna göre ücretli ya da müşteri memnuniyeti adına ücretsiz destek vererek yardımcı olmaktayız.

 8. 8
  Sadece Ücretsiz programınız mı var?

  Elbette hayır, EminHesap Ücretsiz Cari Takip Programı sadece Cari, Kasa ve Banka takibi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Mikro ölçekli firmalarımıza ve küçük,orta,büyük ölçekli kobilerimize hizmet verdiğimiz EminHesap Pro versiyonumuz bulunmaktadır. EminHesap Pro versiyonumuzu gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeni güncellemelerle hizmetinize sunmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 9. 9
  Programla ilgili isteklerim var, ne yapmalıyım?

  Öncelikle talebinizi bilgi@eminhesap.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir. Talebinizi inceliyoruz ve onay verildiği taktirde tarafınıza ulaşarak sizlerle görüşme sağlıyoruz. Sizler de onay verdiğiniz taktirde işlemlerinize başlıyoruz.

 10. 10
  EminHesap programları ile ilgili eğitim veriyor musunuz?

  Evet, pandemi dönemiyle herkesin aşina olduğu uzaktan eğitim sistemiyle hizmetlerimiz ile ilgili eğitim vermekteyiz.

 11. 11
  Programda dövizli (USD – EURO) işlem yapabiliyor muyuz?

  EminHesap Lite programında dövizli işlem yer almamaktadır. Programı dövizli kullanmak isterseniz EminHesap Pro versiyonuna geçiş yapabilirsiniz.  EminHesap Pro sayesinde USD ($), Euro (€) ve TL (₺) para birimleri ile işlem yapabilirsiniz. EminHesap Pro hakkında bilgi almak için tıklayınız.