EminHesap Pro Çok Yakında Hizmetinizde!

Sıkça Sorulan Sorular

 1. 1
  EminHesap Pro özellikleri nelerdir ?

  EminHesap Pro içerisinde Cari Takibi, Stok Takibi, Fatura, Kasa ve Banka Takibi ve Döviz modülleri yer almaktadır. Siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda bir sonraki güncellemede eklenecek ek modüller ile geliştirilecektir. 

 2. 2
  Programı istediğim yerden (ev,ofis vb.) kullanabilir miyim?

  Evet, program Online olduğundan internetinizin olması yeterlidir. Evinizde, ofisinizde, sehayat halindeyken yani internet olan her yerde programa giriş yapabilir ve işlem yapabilirsiniz.

 3. 3
  Bilgisayarım ya da telefonum arızalandığında ya da virüs girme durumlarında bilgilerim silinir mi?

  Hayır. Program online olduğundan verileriniz server sistemimizde yedek altındadır. Gün içerisinde belirli aralıklarla verileriniz yedeklenir. Böylece donanımsal yaşadığınız sorunlarda bilgilerinize bir zarar gelmez. Merak etmeyin, bilgileriniz bizimle ‘EMİN’ ellerde.

 4. 4
  Programı ekibimle kullanmak istiyorum, aynı anda kaç kullanıcı giriş yapabilir?

  Ekibinizin sayısına ya da aynı anda giriş yapacak kişi sayısına göre kullanıcı satın alarak, kullanıcı ekleyebilir ve satın aldığınız kullanıcı sayısı kadar programa aynı anda giriş yapabilirsiniz.

 5. 5
  Kullanıcı sayısı sabit mi yoksa daha sonra artırabiliyor muyuz?

  Kullanıcı ihtiyacı duyduğunuzda, dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak kullanıcı sayınızı artırabilirsiniz. Örneğin; 3 kullanıcı satın aldığınızda bunu daha sonra 4’e, 5’e ya da istediğiniz sayıda kullanıcıya yükseltebilirsiniz.

 6. 6
  Teknik destek hizmetiniz nasıl?

  Yaşadığınız bir problem ya da yazılımla ilgili sorularınız olduğunda bizlere bilgi@eminhesap.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz mailinize kısa sürede yanıt vererek ya da sizlere ulaşarak yardımcı olmaktalar. Firmanız için yapacağınız her işlemin önemini bilerek, memnuniyetin ön planda olduğu bir anlayışla destek hizmeti vermekteyiz.

 7. 7
  Teknik destek hizmeti ücretli mi?

  EminHesap Pro için programsal bir durumla karşılaştığınızda teknik destek hizmeti satın aldığınız süre müddetince ücretsizdir.

 8. 8
  Programla ilgili isteklerim var, ne yapmalıyım?

  Öncelikle talebinizi bilgi@eminhesap.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmektedir. Talebinizi inceliyoruz ve onay verildiği taktirde tarafınıza ulaşarak sizlerle görüşme sağlıyoruz. Sizler de onay verdiğiniz taktirde işlemlerinize başlıyoruz.

 9. 9
  Programla ilgili eğitim veriyor musunuz?

  Evet, pandemi dönemiyle herkesin aşina olduğu uzaktan eğitim sistemiyle hizmetlerimiz ile ilgili eğitim vermekteyiz.

 10. 10
  Programda dövizli (USD ($) – EURO (€)) işlem yapabiliyor muyuz?

  Evet, USD ($), Euro (€) ve TL (₺) para birimleri ile işlem yapabilirsiniz.

 11. 11
  Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcısı kullanabilir miyim?

  Evet, kullanabilirsiniz.

 12. 12
  Programa bir güncelleme geldiğinde tekrar ücret ödeyecek miyim?

  Paketinize dahil olan modüllere bir güncelleme geldiğinde herhangi bir ücret ödemeden yeni eklenen özelliklerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, Pro versiyonda Fatura bölümüne bir içerik eklendiğinde güncelleme yaparak bu özellikten ücretsiz yararlanabilirsiniz.